Najava akcije

Slika //palica_stop_policija.jpg

 Policijski službenici Policijske uprave požeško-slavonske, u noći sa subote na nedjelju, 26/27. rujna 2015. godine provoditi će preventivno-represivnu akciju usmjerenu na vozače koji

 

Foto: Ilustracija

Policijski službenici Policijske uprave požeško-slavonske, u noći sa subote na nedjelju, 26/27. rujna 2015. godine provoditi će preventivno-represivnu akciju usmjerenu na vozače koji upravljaju vozilom pod utjecajem alkohola, ali i na ostale teže prekršaje koji dovode do prometnih nesreća s najtežim posljedicama (nepropisna brzina, upravljanje vozilom za vrijeme izrečene zaštitne mjere, zabrana upravljanja, upravljanje vozilom prije stjecanja prava, neregistrirana vozila i tehnički neispravna vozila i dr.).

Pojačani nadzor, vodeći računa da se ne stvaraju zastoji u odvijanju prometa, policijski službenici će provoditi na više nadzornih mjesta na cestama naše županije stoga upozoravamo vozače da se pridržavaju prometnih propisa.



Stranica