- Objavljeno: 18.05.2015.
Prometna problematika
U petak, 15. svibnja 2015. godine, oko 10.10 sati, u mjestu Gradište, 42-godišnja vozačica koja je upravljala osobnim automobilom marke“Renault“, požeških registarskih oznaka, nije
Foto: Ilustracija
U petak, 15. svibnja 2015. godine, oko 10.10 sati, u mjestu Gradište, 42-godišnja vozačica koja je upravljala osobnim automobilom marke“Renault“, požeških registarskih oznaka, nije prilagodila brzinu stanju i uvjetima na kolniku prilikom čega je vozilom sletjela s ceste na poljoprivrednu površinu. U prometnoj nesreći lakše je ozlijeđena 43-godišnja putnica a protiv vozačice slijedi prekršajni nalog.
Tijekom proteklog vikenda dogodila su se dva bijega s mjesta prometne nesreće, u Požegi, u ulici Matije Gupca te na Trgu Svetog Trojstva.