- Objavljeno: 21.04.2016.
U prometnoj nesreći teško ozlijeđena 68-godišnjakinja
U srijedu, 20. travnja 2016. godine, oko 17.45 sati, u Požegi, na raskrižju ulica Svetog Roka i Tekija, 66-godišnji vozač koji je upravljao osobnim automobilom marke „Hyundai“, požeških
Foto: Ilustracija
U srijedu, 20. travnja 2016. godine, oko 17.45 sati, u Požegi, na raskrižju ulica Svetog Roka i Tekija, 66-godišnji vozač koji je upravljao osobnim automobilom marke „Hyundai“, požeških registarskih oznaka, dolaskom do raskrižja nije propustio 68-godišnju pješakinju koja je prelazila kolnik na obilježenom pješačkom prijelazu uslijed čega je došlo do udara prilikom čega je pješakinja teško ozlijeđena. Nakon prometne nesreće 66-godišnji vozač je napustio mjesto događaja te je naknadno sam pristupio u prostorije policijske postaje prilikom čega mu je utvrđena prisutnost alkohola u organizmu u koncentraciji od 0,82 promila. Protiv počinitelja slijedi kaznena prijava.
Tijekom jučerašnjeg dana dogodila se jedna prometna nesreća s lakše ozlijeđenom osobom u Požegi u Orljavskoj ulici te jedna prometna nesreća s materijalnom štetom u mjestu Oblakovac.